Na 70. obljetnicu proglašenja Marije Kraljice prvom zaštitnicom naše župe, na blagdan Pohoda Blažene Djevice Marije, 31. svibnja 2024. našu je župu pohodio požeški biskup msgr. Antun Škvorčević. Povod biskupova dolaska bio je blagoslov kipa Srca Marijina koji je nakon restauracije vraćen u našu župnu crkvu, a u vrijeme službovanja vlč. Franje Mačeka krasio je glavni oltar naše crkve. Kip je unesen u crkvu u svečanoj procesiji, a prilikom njegova blagoslova biskup Antun istaknuo je kako je radostan jer je upravo na kraju svoga biskupskoga službovanja u svoju rodnu župu ponovno donio kip Srca Marijina pred kojim se često kao dječak molio. Uslijedilo je svečano euharistijsko slavlje u kojem je za vrijeme propovijedi biskup Antun podsjetio kako je blagdan Marije Kraljice pokornički dan u našoj župi, a ne dan izvanjskog slavlja te kako je od 1958. godine prvotni titular župne crkve u Davoru Blažena Djevica Marija Kraljica, i to zaslugom i zalaganjem vlč. Franje Mačeka. Na kraju misnoga slavlja biskup je pred kipom Srca Marijina izmolio posvetnu molitvu i pozvao nas da se često obraćamo Mariji, svojoj Nebeskoj Majci.