U požeškoj Katedrali, 5. srpnja biskup Antun Škvorčević predvodio je zahvalno euharistijsko slavlje prigodom 22. obljetnice utemeljenja Požeške biskupije i njegova imenovanja njezinim prvim biskupom. Koncelebrirali su Josip Krpeljević, generalni vikar, Ivica Žuljević, prepošt Stolnog kaptola, kanonici, arhiđakoni, dekani, svećenici iz središnjih biskupijskih ustanova te svećenici iz župa grada Požege. Uz brojne vjernike na slavlju su sudjelovali vjeroučitelji i vjeroučiteljice te odgojiteljice u vjeri koji su time okončali duhovne vježbe koje su minulih dana imali u Velikoj, kao i ravnatelji i vjeroučitelji u katoličkim školama Požeške biskupije, koji su toga dana u Požegi imali svoj radni sastanak, te sudionici trodnevice iz požeške Župe sv. Leopolda Madnića koji se pripravljaju za mladu misu Tomislava Dokoze iduće nedjelje.

Opširnije na stranicama Biskupije.