Stotinjak članova Franjevačke mladeži (Frame) Osječkoga područnog bratstva hodočasti u Asiz na proslavu blagdana Gospe od Anđela ili Porcijunkule. Blagdan je to kojim se franjevci spominju obraćenja svetog Franje, a slavi se 2. kolovoza. Jedna od postaja njihova hoda bila je i naša župa u petak 28. srpnja. Po dolasku u Davor smjestili su se u školi gdje su imali organizirano noćenje. U 19 sati sudjelovali su na svetoj misi u našoj župnoj crkvi, a nakon toga uslijedilo je slavljenje i druženje s mladima i djecom na trgu ispred crkve uz pjesmu i ples. Ujutro su hodočasnici nastavili svoj put prema župi Zapolje. Velika hvala Općini Davor, ravnateljici škole, kao i svim našim župljanima koji su se uključili u doček hodočasnika.