20. i 21. kolovoza naša je župa hodočastila u Voćin, u svetište Gospe od Utočišta. Hodočasnici pješaci iz Davora krenuli su u ranim jutarnjim satima preko Nove Kapele do Požege gdje su im se pridružili ostali pješaci i zajedno su u večernjim satima stigli u Stražeman. Tamo su sudjelovali na završetku klanjanja, odmorili se u obiteljima stražemanskih župljana i ujutro rano krenuli put Voćina s brojnim vjernicima požeškoga kraja. Svečano misno slavlje u Voćinu predvodio je požeški biskup Antun Škvorčević. U svojoj je propovijedi biskup podsjetio da smo u Godini obitelji te da svaka obitelj treba staviti Isusa u središte svoga života. Istaknuo je da kršćanski brak treba biti kao odnos Krista i Crkve. Zajedništvo s Isusovom Crkvom treba se živjeti odgojem djece u evanđeoskim vrijednostima, zajedničkim odlaskom na nedjeljnu svetu Misu i molitvom. Po završetku misnoga slavlja održana je zavjetna procesija s Gospinim likom. Na odlasku iz voćinskoga svetišta naši su župljani još jednom obišli oltar s Gospinim likom pjevajući  “Zbogom ostaj, Marijo”. Po povratku u Davor u našu se župnu crkvu ušlo u procesiji sa svijećama i pjesmom.