21. kolovoza proslavili smo blagdan Gospe Voćinske, a proslavi je prethodilo tradicionalno pješačko hodočašće u Voćin vjernika iz naše župe. Rano ujutro 20. kolovoza skupina hodočasnika krenula je pješice iz Davora preko Nove Kapele i Lipovca do Požege gdje su im se pridružili i ostali hodočasnici pješaci te su zajedno pješačili do Stražemana gdje su sudjelovali na završetku župnoga klanjanja. U 5 sati ujutro pridružili su im se i ostali hodočasnici iz požeškoga kraja te su krenuli put Voćina. Uz molitvu, pjesmu i tradicionalne marijanske napjeve hodočasnici iz naše župe u poslijepodnevnim su satima stigli u Voćin. U procesiji su ušli u baziliku te pozdravili Gospu sa “Hvaljen Isus, Marijo”. Nakon toga sudjelovali su na euharistijskom slavlju koje je predvodio požeški biskup msgr. Ivo Martinović. Članovi KUD-a “Matija Antun Relković” uveličali su misno slavlje noseći narodne nošnje u procesiji s Gospinim likom.