Od 1. do 3. srpnja 2024. u organizaciji salezijanaca i župnih animatora održan je još jedan ljetni oratorij za djecu. Započeo je svetom Misom u našoj župnoj crkvi i nastavljen igrama, zabavom, molitvom i druženjem na nogometnom igralištu. Kroz tri dana oratorija brojna djeca naše župe doživjela su lijepo iskustvo zajedništva i susreta s Bogom te jednih s drugima. Roditelji su se pobrinuli za okrjepu i hranu i na tome im u ime župnika velika zahvala. Animatori i mladi uz pomoć salezijanaca Domagoja i Karla ponovno su pokazali da su kreativni i snalažljivi te da se na njih uvijek može računati. A veliki broj djece koja su sudjelovala u oratoriju pokazuje da je naša župa bogata, kako djecom tako i različitim sadržajima u koje se svatko od nas može uključiti.