2. srpnja 2024. naša župljanka Ivona Matošević, sestra Marija Karmela od Milosrdnog Srca Isusova, u Hrvatskom Leskovcu položila je svoje prve redovničke zavjete. U zajedništvu sa svojom obitelji, sestrama, rodbinom i župnom zajednicom na svetoj Misi zahvalnici u našoj župnoj crkvi 6. srpnja 2024. proslavila je svoj veliki dan.

U ime župe s. Karmelu je pozdravila i uputila čestitke vjeroučiteljica Ljerka Furić zahvalivši joj što nas je pozvala da budemo dijelom njezina svetog trenutka zahvale Gospodinu. Istaknula je da njezina odluka o pristupanju redovničkoj zajednici odražava njezinu hrabrost, ljubav i predanost i cijelu našu župnu zajednicu čini ponosnom i duhovno bogatijom.

Molimo Gospodina da obilno blagoslovi put služenja i posvećenja s. Karmele i da ju prati zagovor svetog Jurja i Blažene Djevice Marije Kraljice.