U utorak, 11. kolovoza, u župnoj crkvi u Davoru služena je sveta Misa za preminulog svećenika porijeklom iz Davora preč. Marka Pišonića. Euharistijsko slavlje predvodio je preč. Antun Ćorković, župnik i upravitelj Gospina svetišta u Pleternici.

Preč. Marko Pišonić rođen je u Davoru godine 1948., zaređen za svećenika u Zagrebu 1973., službovao je u više župa, među kojima u Donjoj Kupčini, gdje je bio i dekan Pokupskoga dekanata, u Brodskom Stupniku, Pakracu, sv. Tereziji Avilskoj u Požegi, obnašajući ujedno službu dekana Požeškoga dekanata te u Bučju. Imenovan je počasnim kanonikom Prvostolnog kaptola zagrebačkog, bio arhiđakon Zapadno-slavonskog arhiđakonata, član Prezbiterskog vijeća i Zbora savjetnika Požeške biskupije te privremeni upravitelj Katoličke klasične gimnazije u Virovitici.

Preč. Marko Pišonić iznenada je preminuo 11. kolovoza 2014. godine u 66. godini života i 42. godini svećeništva.