Na blagdan Uskrsa, 31. ožujka 2024. svečano misno slavlje u našoj župnoj crkvi predvodio je naš župnik Mario Cimbal. Čitav Veliki tjedan bio je ispunjen događanjima na kojima je sudjelovao velik broj vjernika. Na Veliki četvrtak, na Misi večere Gospodnje, sudjelovalo je 12 župljana koji su predstavljali apostole. Nakon Mise uslijedilo je klanjanje pred Presvetim do ponoći. Na Veliki petak održana je pobožnost obiteljskog križnog puta po ulicama Davora na kojem su obitelji predmolile svaku postaju. Na obredima muke Gospodnje pjevanje su naizmjence animirali Veliki župni zbor, Živa voda i MPS KUD-a “Matija Antun Relković”. Na svim je obredima ministrirala svečana asistencija odraslih ministranata. Znak je to velike uključenosti župljana u život župe i dobre suradnje sa župnikom. Na kraju misnoga slavlja na Uskrs župnik je u čestitci zahvalio svima koji su na bilo koji način sudjelovali u pripremi i pridonijeli svečanosti proslave blagdana Uskrsa.