Svima nam je poznato da ove godine ne možemo imati uobičajenu veliku božićnu ispovijed. Kako bismo svi mogli primiti sakrament pomirenja za Božić, ispovijed će se organizirati na malo drukčiji način. U subotu 12. prosinca, uz obavezno pridržavanje epidemioloških mjera (nošenje maske, održavanje fizičke distance, dezinfekcija, ograničen broj vjernika u crkvi) moći ćemo pristupiti sakramentu ispovijedi u crkvi i  župnoj knjižnici. Župnik nas sve poziva da se držimo sljedećeg rasporeda po ulicama:

9:00 h SAVSKA, ZVONIMIROVA, MIHANOVIĆEVA
10.00 h MAŽURANIĆEVA, KREŠIMIROVA, SVAČIĆEVA, DUDINJAK
11.00 h FRANKOPANSKA, KRENOVA, RADIĆEVA, GAJEVA
15.00 h TOMISLAVOVA, NAZOROVA
16.00 h GUNDULIĆEVA, STROSSMAYEROVA
17.00 h KAČIĆEVA, JELAČIĆEVA, STRMA, KERDIĆEVA, ŠKOLSKA, BRLIĆEVA
18.00 h LISINSKOG, STARČEVIĆEVA, ŠPORTSKA, LAĐARSKA, GUPČEVA, KOMČIĆ

U crkvi će u isto vrijeme biti 25 osoba, ostali će pričekati na trgu ispred crkve. Za vrijeme ispovijedi bit će prilika za svetu pričest. Iskoristimo priliku za pomirenje s Bogom u ovim vremenima kad nam je Njegova blizina itekako potrebna. Uz poštivanje epidemioloških mjera, naravno!