Na nedjeljnoj svetoj Misi 30. lipnja 2024. u našoj župnoj crkvi na poseban smo način u molitve stavili naše časne sestre, Sestre Naše Gospe, koje već 23 godine djeluju u našoj župi. Posebnu zahvalu uputili smo našoj sestri Dubravki koja slavi veliki jubilej – 50 godina redovničkog života. Na početku Mise kratko smo se prisjetili njezinog životnog puta od rođenja u Subotici do danas. Posebno smo joj zahvalili za veliki broj djece i mladih koje je pripremala za svete sakramente, a nadasve za glazbene talente koje je prepoznala u našoj djeci te ih uvela u svijet glazbe učeći ih svirati. Na kraju svete Mise djeca orguljaši koje je ona naučila svirati zahvalili su joj i predali svoj poklon. U ime čitave župe iskrene čestitke sestri Dubravki na velikom jubileju i predanoj službi u našoj župi.