Tijekom došašća u skladu s kalenDARom biskupijskoga Caritasa u obiteljima naše župe prikupljane su različite potrepštine za svakodnevnu uporabu namijenjene potrebitima. Prikupljeno je oko 60 vrlo bogatih paketa napunjenih brašnom, uljem, šećerom, rižom, palentom, tjesteninom, kavom… Skupljen je i dovoljan broj higijenskih potrepština i slatkiša. Volonteri župnog Caritasa 21.prosinca sve su prikupljene namirnice razvrstali i složili 23 paketa za potrebite u župi, a preostalo će biti predano u sjedište biskupijskoga Caritasa u Požegu prije Božića. Zbog epidemioloških razloga izostala je prodaja kolača.

Volonteri župnoga Caritasa na čelu sa župnikom zahvaljuju se svim dobročiniteljima na odazivu i svim župljanima žele čestit Božić i blagoslovljenu Novu godinu.