Misna slavlja u božićne dane ove će godine biti drukčija zbog svima poznatih razloga. U crkvi može biti 77 osoba pa vas zato molimo da Svete mise pohodite po ulicama kako bismo svi mogli sudjelovati na misnom slavlju za Badnjak i Božić.
Na polnoćku u 19 sati doći će župljani iz Savske, Zvonimirove, Mihanovićeve, Frankopanske, Krešimirove, Krenove i Radićeve ulice.
Na polnoćku u 22 sata doći će župljani iz Kačićeve, Jelačićeve, Strme, Mažuranićeve, Gajeve, Svačićeve ulice i Dudinjaka.
Na svetu misu u 8 sati na Božić doći će župljani iz Tomislavove, Nazorove, Lisinskog, Starčevićeve, Športske, Lađarske, Gupčeve ulice i Komčića.
Na Svetu misu u 11 sati doći će župljani iz Gundulićeve, Strossmayerove, Kerdićeve, Školske i Brlićeve ulice.

Molimo vas da se pridržavate svih epidemioloških mjera (nošenje maske, dezinficiranje ruku i održavanje razmaka). Svaka će druga klupa biti slobodna. Preporuča se da dođete zajedno kao obitelj pa možete sjesti jedni pokraj drugih. Na trgu će također biti razglas i moći ćete pratiti Svetu misu, ali i vani se trebamo pridržavati mjere održavanja razmaka.
Sveta misa polnoćka u 22 sata i misa u 11 sati prenosit će se putem interneta.

Od blagdana Svetog Stjepana ponovno vrijedi mjera od 25 osoba u crkvi.